Proleter – Šamot 34:35.

Sinoć je u Kristalnoj dvorani odrigrana utakmica između rukometaša Proletera i ekipe iz Aranđelovca, Šamot 65. Aranđelovčani su došli do trijumfa u Zrenjaninu, pobedivši Proleter sa 35:34 (19:16), golom u poslednjem minutu. Gostujući tim je poveo od drugog minuta i praktično do kraja meča non stop bio u prednosti.

U pobedničkom timu zapaženu ulogu imao je Aleksandar Dragutinović, koji je 14 puta zatresao mrežu domaćina pa je time zaslužio nagradu namenjenu MVP-u utakmice. Domaćem timu nije pomoglo ni odlično veče Nikole Antića koji je iz 11 pokušaja postigao isto toliko golova.

Proleter posle 4 utamice zauzima peto mesto na tabeli Arkus lige / Grupa B, sa gol razlikom -1 (118-119). Narednog vikenda ekipa Proletera gostuje Spartaku u Subotici, koji posle odigranog kola zauzima 7. mesto Arkus lige sa samo jednim bodom.